Aktualności
04.01.2016
Zapraszamy do lektury specjalnego wydania Poznańskiego Magazynu Targowego „Kalendarz targów 2016”. Piszemy o polskiej gospodarce i wydarzeniach targowych, organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, dla niemal wszystkich branż.

[ więcej ]


30.12.2015
Z okazji zbliżającego się Nowego Roku 2016 pragniemy podziękować wszystkim Uczestnikom organizowanych przez nas wydarzeń, a także naszym Partnerom i Sympatykom za wszelkie wsparcie udzielone nam w minionym roku. Życzymy, by nadchodzący Nowy Rok przyniósł Wam wiele sukcesów i satysfakcji z podjętych wyzwań. Przyjmijcie najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i spełnienia najskrytszych marzeń.

[ więcej ]


22.12.2015
Wszystkim naszym Klientom, Partnerom i Sympatykom życzymy zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia. Niech ten radosny czas będzie dla Was okazją do spędzenia niezapomnianych chwil w gronie najbliższych, wypoczynku od codziennego zgiełku i momentu refleksji nad tym, co w życiu rzeczywiście najważniejsze.

[ więcej ]


Archiwum

Najbliższa edycja SUBCONTRACTING: 7-10.06.2016

To najlepsze wydarzenie, w jakim kiedykolwiek uczestniczyłem - Hanz Suero, International Key Accounts Manager w CABSEAL AB Szwecja o targach SUBCONTRACTING 2015

[ Wstecz ]
Zobacz również
Usługi