Aktualności
24.05.2017
Zapraszamy do udziału w targach SUBCONTRACTING (6-9.06.2017, Poznań). Sprawdź, który ze sposobów udziału w targach najlepiej wspomaga realizację Twoich planów.

[ więcej ]


23.05.2017
Targi Subcontracting przyciągają liderów branży, wydarzenie z roku na rok rośnie w siłę i jest coraz bardziej znaczącą marką wśród przedsięwzięć targowych. O tym, że warto się tu pojawić, wiedzą uczestnicy z poprzednich edycji:

[ więcej ]


22.05.2017
"Uwielbiam ten stały rytm i „taniec” spotkań. Rejestracja, odebranie badży, przejście do stolika, uściski dłoni, wymiana wizytówek, oczekiwanie na potencjalnego partnera, ożywiona rozmowa i przejście do kolejnych potencjalnych partnerów przy innym stoliku (...)"

[ więcej ]


Więcej aktualności

Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING 2017: 6-9 czerwca

.

WEŹ UDZIAŁ W TARGACH SUBCONTRACTING I SUBCONTRACTING ITM MEETINGS!

6-9 czerwca 2017, Poznań

SUBCONTRACTING to specjalne targi dla podwykonawców przemysłowych, które odbędą się w dniach 6-9 czerwca 2017 r. razem z największymi w Polsce targami przemysłowymi ITM Polska. Zapraszamy do udziału w szóstej edycji tych targów.

W celu ułatwienia wystawcom i zwiedzającym nawiązania kontaktów organizujemy spotkania kooperacyjne SUBCONTRACTING ITM MEETINGS. Przeszukanie ofert podwykonawstwa i umówienie się na spotkanie z zamawiającymi jest możliwe na platformie internetowej. 30-minutowe osobiste spotkania odbywają się drugiego i trzeciego dnia trwania targów 7-8 czerwca 2017 w godz. 11.00-16.00

DO WYSTAWIANIA SIĘ na targach zapraszamy  firmy, które posiadają wolne moce produkcyjne i oferują usługi z zakresu: obróbki metali, obróbki tworzyw sztucznych i gumy, obróbki drewna, elektroniki, a także  firmy świadczące usługi dla przemysłu.

button_wystawca-oferent.png

DO ZWIEDZANIA zapraszamy przede wszystkim duże firmy, które poszukują nowych podwykonawców. Szczególny nacisk kładziemy na pozyskanie zwiedzających z zagranicy.

button_zwiedzajacy-kupiec.png

DLACZEGO WARTO?

Spotkania kooperacyjne to sprawdzona, efektywna metoda nawiązywania biznesowych kontaktów kupiec-oferent - poprzednia edycja spotkań to:

  • 270 spotkań wśród 83 uczestników z 10 krajów (Bułgarii, Czech, Finlandii, Francji, Litwy, Niemiec, Norwegii, Polski, Portugalii oraz Słowacji)
  • Kupcy m.in z C. Tech Francja, Faurecia Automotive Polska, Fibar Group, MAN Diesel & Turbo Poland, Michelin Polska, Ruukki Polska, SECO/WARWICK Services, Solaris Bus & Coach, UTC Aerospace Systems czy Volkswagen Poznań

REKOMENDACJE UCZESTNIKÓW

Targowy kwartet stanowi gwarancję nawiązania perspektywicznych kontaktów biznesowych. Cieszące się coraz większą popularnością targi Subcontracting obywają się razem z największymi targami nowoczesnych technologii przemysłowych ITM Polska, 3D SOLUTIONS oraz Targami Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG.

Ekspozycję wydarzeń w roku ubiegłym zwiedziło łącznie 17 500 profesjonalistów.

Tak było na targach w czerwcu 2016 roku.

Zakres branżowy obejmuje:

1. PRZETWÓRSTWO METALI
1.1 obróbka skrawaniem
1.2 obróbka plastyczna
1.3 obróbka chemiczna
1.4 obróbka elektrochemiczna
1.5 obróbka cieplna
1.6 cynkowanie ogniowe
1.7 spawalnictwo
1.8 wycinanie
1.8.1 wycinanie wycinarką laserową
1.8.2 wycinanie wycinarką wodną
1.8.3 wycinanie wycinarką plazmową
1.8.4 wycinanie tlenem
1.9 czyszczenie
1.10 malowanie
1.11 półprodukty
1.12 elementy złączne
2. PRZETWÓRSTWO TWORZYW SZTUCZNYCH
3. PRZETWÓRSTWO GUMY
4. PRZETWÓRSTWO DREWNA
5. ELEKTRONIKA
6. ELEKTOTECHNIKA
7. USŁUGI DLA PRZEMYSŁU

[ Wstecz ]


Zobacz również
Usługi