Patronat Medialny


Partner Merytoryczny


Kooperacja na szerokim poziomie

Dobór odpowiedniego partnera podczas realizacji zleceń jest podstawą do intensyfikacji działalności firmy.

Kluczową rolą Targów Kooperacji Przemysłowej Subcontracting jest łączenie zleceniodawców oraz wykonawców z branży: przetwórstwa metali, przetwórstwa tworzyw sztucznych, przetwórstwa gumy, przetwórstwa drewna, elektronika, elektrotechnika, usługi dla przemysłu. Taka kooperacja pozwala na szybką i pewniejszą realizację wyznaczonych celów produkcyjnych dla firm oraz daje szansę na dalszy, dynamiczny rozwój.

Na targach Subcontracting swoje możliwości prezentują oferenci usług podwykonawczych z kraju i z zagranicy. Konkuperacja to słowo-klucz, które najlepiej oddaje charakter tych targów. Może być źródłem innowacji dla dostawców, klientów, przedsiębiorstw wytwarzających produkty komplementarne oraz wszelkich organizacji partnerskich, z którymi firma musi zarówno współpracować, jak i konkurować, aby osiągnąć wymierne efekty i przewagę konkurencyjną na rynku. Za sprawą konkuperacji, a co za tym idzie, poprzez udział w targach Subcontracting, dane przedsiębiorstwo może nawiązać nowe kontakty biznesowe, zyskać cenne doświadczenia oraz konsekwentnie poszerzać zakres swojej działalności.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Subcontracting 2018 – z roku na rok zainteresowanie targami rośnie, czego odzwierciedleniem jest coraz większa ekspozycja i oferta wystawców, a współpraca merytoryczna z Klastrem Obróbki Metali -  Krajowym Klastrem Kluczowym zaowocowała przygotowaniem ciekawych wydarzeń: Warsztat Managera – czyli prelekcje, dyskusje na tematy związane z Przemysłem 4.0 oraz konferencja dotycząca rozwoju klasteringu w Polsce. Ponadto ważnym elementem programu są  dwudniowe spotkania kooperacyjne Subcontracting ITM Meetings. Do zobaczenia w Poznaniu!

Wstecz

Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact