Patronat Medialny


Partner Merytoryczny


Zapraszamy na Subcontracting ITM Meetings 2018!

Rozmowy biznesowe są już standardem podczas wydarzeń targowych kierowanych do branży przemysłowej, dlatego organizatorzy Subcontracting ITM Meetings od kilku lat wychodzą naprzeciw potrzebom i celom wystawców, ułatwiając proces spotkania ewentualnych kontrahentów. To cenne tym bardziej, że inicjatywa zyskała prawdziwie międzynarodową skalę.

Już w dniach 6-7 czerwca 2018, w ramach bloku targów Subcontracting, ITM Polska, Modernlog, 3D Solutions i Focast, odbędą się spotkania matchmakingowe Subcontracting ITM Meetings! Edycja 2017 cieszyła się rekordowym zainteresowaniem - łącznie odbyły się aż 322 spotkania kooperacyjne!

do_subcon_www.jpg

W roku ubiegłym pierwszego dnia (7 czerwca) doszło do 186 dwustronnych spotkań między oferentami konkretnych usług podwykonawczych a potencjalnymi zleceniodawcami, drugiego dnia (8 czerwca) odbyło się kolejnych 136. Zgromadziły łącznie 117 uczestników z 15 krajów (w spotkaniach uczestniczyli przedstawiciele firm z Bułgarii, Czech, Danii, Finlandii, Francji, Litwy, Niemiec, Norwegii, Polski, Słowacji, Słowenii, Szwecji, Węgier, Wielkiej Brytanii i Włoch).

meetings2.jpg

Każdego roku coraz więcej chętnych decyduje się na tę formę pozyskiwania kontaktów - w 2016 doszło do ok. 270 spotkań podczas targów Subcontracting, a edycja 2017 to ponad 50 spotkań więcej i blisko 50  nowych uczestników! Przedsiębiorcy, którzy wzięli udział w spotkaniach, podkreślali atrakcyjność tej formy pozyskiwania kontrahentów i wskazywali, że Subcontracting ITM Meetings stanowią ważny kanał dotarcia do potencjalnych partnerów.

Wykorzystaj swoją szansę i umów się na spotkanie!

>> REJESTRACJA <<


Warto podkreślić, że poznańskie spotkania matchmakingowe zdobyły tytuł najlepszego wydarzenia w kategorii związanej z aktywizacją uczestników (>>czytaj artykuł). W prawdziwym biznesie nikt nie czeka na księcia z bajki. Partnera biznesowego najlepiej wybrać świadomie i własnoręcznie. Aż 79% uczestników Subcontracting ITM Meetings postanowiło aktywnie zaprosić partnerów do spotkań zamiast biernie czekać na zaproszenie.

Wstecz

Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact