Subcontracting i Subcontracting Meetings 2018

WEŹ UDZIAŁ W TARGACH SUBCONTRACTING I SUBCONTRACTING ITM MEETINGS!

5-8 czerwca 2018, Poznań

SUBCONTRACTING to specjalne targi dla podwykonawców przemysłowych, które odbędą się w dniach 5-8 czerwca 2018 r. razem z największymi w Polsce targami przemysłowymi ITM Polska. Zapraszamy do udziału w szóstej edycji tych targów.

W celu ułatwienia wystawcom i zwiedzającym nawiązania kontaktów organizujemy spotkania kooperacyjne SUBCONTRACTING ITM MEETINGS. Przeszukanie ofert podwykonawstwa i umówienie się na spotkanie z zamawiającymi jest możliwe na platformie internetowej. 30-minutowe osobiste spotkania odbywają się drugiego i trzeciego dnia trwania targów 6-7 czerwca 2018 w godz. 11.00-16.00

DO WYSTAWIANIA SIĘ na targach zapraszamy  firmy, które posiadają wolne moce produkcyjne i oferują usługi z zakresu: obróbki metali, obróbki tworzyw sztucznych i gumy, obróbki drewna, elektroniki, a także  firmy świadczące usługi dla przemysłu.

button_wystawca-oferent.png

DO ZWIEDZANIA zapraszamy przede wszystkim duże firmy, które poszukują nowych podwykonawców. Szczególny nacisk kładziemy na pozyskanie zwiedzających z zagranicy.

button_zwiedzajacy-kupiec.png

DLACZEGO WARTO?

Spotkania kooperacyjne to sprawdzona, efektywna metoda nawiązywania biznesowych kontaktów kupiec-oferent - poprzednia edycja spotkań to:

  • 322 spotkania wśród 117 uczestników z 15 krajów
  • Kupcy m.in z C. Tech Francja, Faurecia Automotive Polska, Fibar Group, MAN Diesel & Turbo Poland, Michelin Polska, Ruukki Polska, SECO/WARWICK Services, Solaris Bus & Coach, UTC Aerospace Systems czy Volkswagen Poznań

REKOMENDACJE UCZESTNIKÓW >>

Blok pięciu targów stanowi gwarancję nawiązania perspektywicznych kontaktów biznesowych. Cieszące się coraz większą popularnością targi Subcontracting obywają się razem z największymi targami nowoczesnych technologii przemysłowych ITM Polska, Forum Odlewniczym FOCAST, 3D SOLUTIONS oraz Targami Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG.

Ekspozycję wydarzeń w roku ubiegłym zwiedziło łącznie 17 500 profesjonalistów.

 

button_wystawca-oferent.png button_zwiedzajacy-kupiec.png

 

ZAPRASZAMY!

 

>>GALERIA ZDJĘĆ 2017

>> PODSUMOWANIE EDYCJI 2017

[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact