ZWIEDZAJĄCY - ZLECENIODAWCA - KUPIEC - ZAMAWIAJĄCY

WEŹ UDZIAŁ W TARGACH SUBCONTRACTING I SUBCONTRACTING ITM MEETINGS!

6-9 czerwca 2017, Poznań

SUBCONTRACTING to specjalne targi dla podwykonawców przemysłowych, które odbędą się w dniach 6-9 czerwca 2017 r. razem z największymi w Polsce targami przemysłowymi ITM Polska. Zapraszamy do udziału w szóstej edycji tych targów.

DO ZWIEDZANIA zapraszamy przede wszystkim duże firmy, które poszukują nowych podwykonawców.

Zarejestruj się na spotkania kooperacyjne SUBCONTRACTING ITM MEETINGS.

button.jpg

Przeszukanie ofert podwykonawstwa i umówienie się na spotkanie z zamawiającymi jest możliwe na platformie internetowej. 30-minutowe osobiste spotkania odbywają się drugiego i trzeciego dnia trwania targów: 7-8 czerwca 2017 w godz. 11.00-16.00

SPRECYZUJ SWOJE OCZEKIWANIA

Określ wyraźnie  jakich  konkretnie usług  i w jakim standardzie poszukujesz.

Do ich prezentacji masz do dyspozycji aż  5 profili kooperacyjnych typu ZAPOTRZEBOWANIE – np. możesz osobno określić potrzeby na spawanie, malowanie proszkowe czy cięcie blach.

Określenie  przewidywalnej wielkości zamówień  (długie/krótkie serie), wymagane certyfikaty i dodatkowe dane techniczne pozwolą na trafniejsze dobranie partnerów.

PAMIĘTAJ! Umów się tylko z tymi, którzy rokują  na nawiązanie współpracy.

DLACZEGO WARTO?

Spotkania kooperacyjne to sprawdzona, efektywna metoda nawiązywania biznesowych kontaktów kupiec-oferent - poprzednia edycja spotkań to:

  • 270 spotkań wśród 83 uczestników z 10 krajów (Bułgarii, Czech, Finlandii, Francji, Litwy, Niemiec, Norwegii, Polski, Portugalii oraz Słowacji)
  • Kupcy m.in z C. Tech Francja, Faurecia Automotive Polska, Fibar Group, MAN Diesel & Turbo Poland, Michelin Polska, Ruukki Polska, SECO/WARWICK Services, Solaris Bus & Coach, UTC Aerospace Systems czy Volkswagen Poznań

REKOMENDACJE UCZESTNIKÓW

W razie pytań, dodatkowych informacji udziela

Barbara Kamińska
Koordynator Spotkań Kooperacyjnych  / Coordinator of Subcontracting Meetings
Tel. +48 / 61 869 22 42
e-mail: barbara.kaminskaat mtp.pl

[ Wstecz ]