Aktualności
18.04.2019
Wielkanocy we wszystkich kolorach tęczy, wiosennego nastroju, uśmiechu i odpoczynku od codzienności życzy świątecznie Grupa MTP.

[ więcej ]


15.04.2019
Specjaliści zajmujący się analizą procesu decyzyjnego klienta przytaczają wyniki badań, z których wynika, że w relacjach B2B aż 70% wiedzy o produkcie/ usłudze połowa klientów zdobywa w internecie. Czy to jednak jest odpowiednie źródło budowania długofalowej relacji biznesowej w sektorze przemysłowym?

[ więcej ]


26.03.2019
Co w zasadzie znaczy safety change management? Czy styl przywódczy ma wpływ na liczbę wypadków w sektorze przemysłowym? Jak przekonać pracownika by lepiej dbał o swoje bezpieczeństwo? To kilka kluczowych pytań, na które odpowiadać będzie ekspert w ramach Salonu Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle.

[ więcej ]


22.03.2019
Aż 26 tysięcy m2 zajęła w poprzedniej edycji powierzchnia bloku targów ITM POLSKA. Znamy już podział tegorocznej ekspozycji na poszczególne sektory. Wystawcy, którzy jeszcze nie zdążyli się zgłosić mają niewiele czasu na decyzję.

[ więcej ]


14.03.2019
Przedstawiciele targów Subcontracting w dniach 12-14 marca br. wzięli udział w targach i spotkaniach kooperacyjnych w Bydgoszczy. Celem wyjazdu było poszukiwanie nowych kontaktów i nawiązanie współpracy z przedstawicielami branży narzędziowo-przetwórczej.

[ więcej ]


21.02.2019
Klaster Obróbki Metali został Partnerem Merytorycznym tegorocznych Targów Kooperacji Przemysłowej Subcontracting 2019. Wydarzenie odbędzie się w dniach 4 - 7 czerwca 2019 równolegle z największymi targami przemysłowymi ITM Polska, którego organizatorem jest Grupa MTP.

[ więcej ]


14.02.2019
Targi Subcontracting z edycji na edycję odnotowują widoczne wzrosty, zarówno pod kątem zainteresowania zwiedzających, jak i zaangażowania samych wystawców, czego odzwierciedleniem jest coraz większa ekspozycja i oferta usług. Polskie i zagraniczne przedsiębiorstwa są coraz dojrzalsze i w kooperacji i spotkaniach Subcontracting ITM Meetings widzą duży potencjał na bardziej dynamiczny rozwój.

[ więcej ]


12.02.2019
Polska Agencja Inwestycji i Handlu objęła honorowym patronatem ósmą edycję Targów Kooperacji Przemysłowej Subcontracting 2019!

[ więcej ]


Partnerzy Medialni