Aktualności
13.06.2019
Po czterech intensywnych dniach targi ITM Industry Europe, Modernlog, 3D Solutions, Subcontracting dobiegły końca. To była udana edycja z kolejnymi pobitymi rekordami. Swoją flagową ofertę zaprezentowało blisko 1000 wystawców z kraju i z zagranicy. Efektownie zaaranżowane stoiska zajęły aż 26.500 m2. Ekspozycja nowoczesnych maszyn, robotów i specjalistycznych urządzeń przyciągnęła do Poznania 18.573 zwiedzających profesjonalistów.

[ więcej ]


12.06.2019
Celem targów Subcontracting 2019 było pokazanie potencjału firm działających w przemyśle. Swoje możliwości w pawilonie 7 zaprezentowali oferenci usług podwykonawczych z kraju i z zagranicy. Poprzez udział w targach Subcontracting wystawcy nawiązywali nowe kontakty biznesowe, zyskali cenne doświadczenia oraz mogli poszerzyć wiedzę z zakresu rozwoju branży.

[ więcej ]


07.06.2019
Po czterech intensywnych dniach targi Subcontracting 2019 dobiegły końca. Towarzyszyły im targi ITM Industry Europe, Modernlog, 3D Solutions oraz Salon Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle. Przez ten krótki czas teren Międzynarodowych Targów Poznańskich zapełniły nowoczesne maszyny, technologiczne nowości i tłumy zwiedzających profesjonalistów. Dziękujemy za tak udaną edycję!

[ więcej ]


06.06.2019
Ogromne zainteresowanie Subcontracting Meetings, rekordowa ilość spotkań B2B i zadowolenie uczestników dowodzi, że tego typu inicjatywa dla przedstawicieli przemysłu, a przede wszystkim branży podwykonawczej, jest niezwykle potrzebna.

[ więcej ]


05.06.2019
Targi ITM to największa impreza targowa dedykowana dla przemysłu ciężkiego w kraju i jedna z największych w Europie. W ramach imponującej ekspozycji można podziwiać nowoczesne maszyny, najnowsze technologie i prekursorskie rozwiązania na miarę czwartej rewolucji przemysłowej.

[ więcej ]


05.06.2019
Przemysł 4.0 jest wiodącym tematem targów ITM Industry Europe. Zobaczcie, jak wygląda imponująca ekspozycja. A to tylko niewielki wycinek oferty wszystkich naszych wystawców. 4-7 czerwca 2019, Poznań – zapraszamy!

[ więcej ]


05.06.2019
Klaster Obróbki Metali, wraz z jedenastoma firmami, bierze udział w Targach Kooperacji Przemysłowej Subcontracting w Poznaniu. Wspólna prezentacja w pawilonie 7 została podzielona na trzy wyspy. Ponadto KOM zorganizował wydarzenia towarzyszące ekspozycji targowej.

[ więcej ]


05.06.2019
Były dowódca GROMu - Roman Polko - odpowiada na pytania, jakie znaczenie ma w biznesie kooperacja, czy są zauważalne zmiany w obecnym biznesie w stosunku do tego, co było ok. 10 lat temu oraz czego warto życzyć polskim przedsiębiorcom.

[ więcej ]


Partnerzy Medialni