Biznes na trójstyku granic

Zespół targów SUBCONTRACTING i ITM Polska uczestniczył aktywnie w 24. Polsko-Niemiecko-Czeskim Forum Kooperacji Firm, które odbyło się 29 listopada 2017 w Szklarskiej Porębie. W zorganizowanym przez Krakowską Agencję Rozwoju Regionalnego wydarzeniu wzięło udział 150 firm z Polski, Niemiec i Czech.

Organizację spotkania współfinansuje Unia Europejska. Projekt „InnoCoopPolSax“ ma za zadanie pobudzać innowacyjność gospodarczą na pograniczu polsko-saksońskim.

W programie Forum oprócz części merytorycznej -  omówiena stanu polsko-saksońskich i polsko - czeskch stosunków gospodarczych znalazła się również część praktyczna – spotkania kooperacyjne. Udział w spotkaniach daje możliwość nawiązania międzynarodowych kontaktów biznesowych dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców. To cenne szczególnie dla firm, które dotąd nie mają doświadczenia we współpracy z partnerami z zagranicy.

Uczestnicy  Forum z dużym zainteresowaniem przyjęli  zaproszenia na spotkania kooperacyjne Subcontracting ITM Meetings 2018, które odbędą się w Poznaniu w dniach 6-7.06.2018.

Rejestracja dostępna  na  https://subcontracting-itm-meetings-2018.b2match.io/

Wstecz

Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact