Integracja branży aerospace i automotive pod skrzydłami MTP i Doliny Lotniczej

Sektor lotniczy i motoryzacyjny bardzo dynamicznie się rozwijają, a polskie przedsiębiorstwa wykazują ogromny potencjał, który może być wykorzystany na szeroką skalę. Dlatego już w dniach 19-20 września 2018 r. w G2A Arena w Rzeszowie zorganizowane zostanie największe w Polsce i Europie Centralnej spotkanie przedstawicieli branży aerospace i automotive – ASA Meetings.

ASA Meetings – Międzynarodowe Targi Kooperacji Dla Branży Lotniczej i Motoryzacyjnej (International Aerospace & Automotive Supply Chain Fairs)  to inicjatywa Międzynarodowych Targów Poznańskich - lidera polskiego przemysłu targowego oraz Stowarzyszenia Grupy Przedsiębiorców Przemysłu Lotniczego „Dolina Lotnicza”– Krajowego Klastra Kluczowego. W  ramach planowanego wydarzenia odbędzie się ekspozycja firm skupionych wokół branży lotniczej i motoryzacyjnej, jak również spotkania matchmakingowe, których celem jest ułatwienie nawiązania współpracy i  rozpoczęcia rozmów biznesowych.

kkk_logo-dl-pdf.png

Sektor lotniczy i automotive w Polsce należy do jednego z najnowocześniejszych na świecie, a innowacyjność odgrywa w nim kluczową rolę. Potencjał wytwórczy przedsiębiorstw tkwi przede wszystkim w oferowanej jakości wyrobów (dzięki znajomości obróbki materiałów, odlewnictwa, mechaniki i elektroniki), wykwalifikowanej kadrze pracowniczej, nowoczesnych parkach maszynowych oraz wysokiej klasy oprogramowaniu technologicznym i konstrukcyjnym. Dzięki procesowi ciągłego doskonalenia polskie firmy są zorientowane na rozwiązania techniczne stosowane w Przemyśle 4.0. Dlatego warto już dziś zarezerwować termin 19-20 września 2018 i wziąć udział w ASA Meetings!

Wstecz

Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact