Jakie atrakcje czekają na Subcontracting drugiego dnia targów?

Nowoczesne rozwiązania, spotkania ze specjalistami działającymi w obszarze nowych technologii oraz konferencje i debaty – to tylko niektóre atrakcje czekające na zwiedzających bloku targów ITM Polska, Subcontracting, Modernlog, Focast oraz 3D Solutions. Podczas tegorocznego spotkania branży przemysłowej w sposób bardzo wyraźny wybrzmi czwarta rewolucja przemysłowa, którą już dziś kroczą i powinni podążać polscy przedsiębiorcy. Dzień drugi targów obfitować będzie w wiele wydarzeń - zobaczcie sami!

Podczas targów Subcontracting 2018 w pawilonie 7 odbędzie się strefa „Warsztat Menedżera” - cykl warsztatów, prelekcji i dyskusji wokół wiodącego tematu targów „Na drodze do przemysłu 4.0” - ta rewolucja jest tuż za progiem, a najważniejsze pytanie brzmi: jak się do niej skutecznie przygotować? Przemysł 4.0 to nie tylko automatyzacja i robotyzacja produkcji. To także zmiana filozofii biznesowej oraz nowe kompetencje kadry kierowniczej i pracowników, a także nowe podejście do klientów. Czy polska gospodarka odnajdzie się w nowej rzeczywistości? Dyskusje i debaty podczas targów przybliżą te zagadnienia. Strefa będzie aktywna przez trzy dni, od 6 do 8 czerwca w godzinach 10.00 – 13.00. Każdy dzień będzie poświęcony innemu tematowi.

>> SUBCONTRACTING GŁOSEM BRANŻY

6 czerwca, środa: Warsztat Menedżera - „Jak okiełznać Technologie?” (pawilon 7, scena, parter). W tym dniu prelekcje będą odbywały się wokół tematu przygotowania firm do rewolucji przemysłowej 4.0. Swoimi doświadczeniami podzielą się menedżerowie, którzy skutecznie to robią na co dzień. Z jakimi trudnościami spotkali się w praktyce? Jak to się stało, że wdrożenie zakończyło się sukcesem? O tym opowiedzą przedstawiciele zarówno dużych firm, jak i liderzy mniejszych przedsiębiorstw. Prelekcje odbywać się będą w godz. 10.00 – 13.00, następnie w godz. 14.30-15.30 przeprowadzone zostaną warsztaty (Pawilon 7, antresola, sala C)

>> ZOBACZ PROGRAM WYDARZEŃ

Również jutro (6 czerwca, środa) w ramach targów Subcontracting 2018, rozpoczną się Subcontracting ITM Meetings (pawilon 7, antresola, sala AB) - dwudniowa międzynarodowa giełda kooperacyjna, skierowana do przedstawicieli firm i innych podmiotów działających w szeroko pojętej branży przemysłowej. To wyjątkowa, bezpłatna i wygodna formuła budowania trwałych relacji między oferentami usług podwykonawczych oraz potencjalnymi zleceniodawcami. Niewątpliwym atutem tej formy matchmakingu jest możliwość wcześniejszego poznania profili oferentów i umówienia się na konkretne spotkania przed targami za pomocą specjalnego panelu internetowego www.b2match.eu. Partnerem wspierającym spotkania matchmakingowe jest Poznański Park Naukowo-Technologiczny.

>> SUBCONTRACTING ITM MEETINGS

 

Nieodzowną częścią ITM Polska są wydarzenia towarzyszące, które przyjmując formę konferencji, seminariów, warsztatów i pokazów edukują uczestników targów.

>> ZOBACZ PROGRAM ITM POLSKA

Wstecz

Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact