Jubileusz wręczony!

Dziś, podczas uroczystości otwarcia targów, został wręczony Jubileusz dla Bydgoskich Zakładów Elektromechanicznych BELMA za 150 lat działalności! Z firmą można spotkać się na targach Subcontracting, pawilon 7, stoisko nr 8.

BELMA należy do najstarszych zakładów przemysłowych w regionie kujawsko – pomorskim. Początek działalności firmy datuje się na 1868 rok. Rozpoczynając od zakładu ślusarskiego firma produkowała kolejno urządzenia dla kolejnictwa, motoryzacji, przemysłu zbrojeniowego, górnictwa i realizowała różnego rodzaju usługi przemysłowe.

BELMA obecnie to nowoczesna firma pod względem technicznym i organizacyjnym, zdolna zaspokajać potrzeby wymagających klientów z kraju, Unii Europejskiej jak i świata. Posiada odpowiedni potencjał techniczno-produkcyjny i wysoko wykwalifikowany zespół doświadczonej kadry inżynieryjno-technicznej.

BELMA posiada własne biura konstrukcyjne, w których zatrudnia specjalistów z zakresu mechaniki, elektrotechniki i elektroniki projektujących nowoczesne wyroby.Wykorzystując w procesie projektowania i produkcji komputerowe systemy wspomagania jak również wieloletnie doświadczenie w precyzyjnej obróbce metali BELMA z powodzeniem dostarcza swoim klientom kompleksową, zintegrowaną usługę „od projektu do wyrobu”.

BELMA od ponad 20-tu lat stosuje system zarządzania oparty na wymaganiach norm serii EN-ISO 9000, gwarantujący spełnienie najwyższych wymagań jakościowych naszych klientów.

BELMA posiada Ośrodek Wypoczynkowy w Kadzionce, który umożliwia pracownikom Spółki integrację i wypoczynek, jak również oferuje swoje usługi rekreacyjne klientom zewnętrznym.

BELMA obecnie jest członkiem Polskiej Grupy Zbrojeniowej, dzięki czemu posiada zwiększone możliwości rozwoju i wzmocnioną pozycję na rynku.


Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne "BELMA" S.A. należą do najstarszych zakładów przemysłowych w regionie kujawsko – pomorskim. Początek działalności firmy datuje się na 1868 rok. Rozpoczynając od zakładu ślusarskiego firma produkowała kolejno urządzenia dla kolejnictwa, motoryzacji, przemysłu zbrojeniowego, górnictwa i realizowała różnego rodzaju usługi przemysłowe.

fotobueno_itm_05-06-2018_p-268.jpg


Wstecz

Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact