Kooperacja na szerokim poziomie

Dobór odpowiedniego partnera podczas realizacji zleceń jest podstawą do intensyfikacji działalności firmy.

Kluczową rolą Targów Kooperacji Przemysłowej Subcontracting jest łączenie zleceniodawców oraz wykonawców z branży: przetwórstwa metali, przetwórstwa tworzyw sztucznych, przetwórstwa gumy, przetwórstwa drewna, elektronika, elektrotechnika, usługi dla przemysłu. Taka kooperacja pozwala na szybką i pewniejszą realizację wyznaczonych celów produkcyjnych dla firm oraz daje szansę na dalszy, dynamiczny rozwój.

Na targach Subcontracting swoje możliwości prezentują oferenci usług podwykonawczych z kraju i z zagranicy. Konkuperacja to słowo-klucz, które najlepiej oddaje charakter tych targów. Może być źródłem innowacji dla dostawców, klientów, przedsiębiorstw wytwarzających produkty komplementarne oraz wszelkich organizacji partnerskich, z którymi firma musi zarówno współpracować, jak i konkurować, aby osiągnąć wymierne efekty i przewagę konkurencyjną na rynku. Za sprawą konkuperacji, a co za tym idzie, poprzez udział w targach Subcontracting, dane przedsiębiorstwo może nawiązać nowe kontakty biznesowe, zyskać cenne doświadczenia oraz konsekwentnie poszerzać zakres swojej działalności.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Subcontracting 2018 – z roku na rok zainteresowanie targami rośnie, czego odzwierciedleniem jest coraz większa ekspozycja i oferta wystawców, a współpraca merytoryczna z Klastrem Obróbki Metali -  Krajowym Klastrem Kluczowym zaowocowała przygotowaniem ciekawych wydarzeń: Warsztat Managera – czyli prelekcje, dyskusje na tematy związane z Przemysłem 4.0 oraz konferencja dotycząca rozwoju klasteringu w Polsce. Ponadto ważnym elementem programu są  dwudniowe spotkania kooperacyjne Subcontracting ITM Meetings. Do zobaczenia w Poznaniu!

Wstecz

Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact