Owocne spotkanie z Klastrem Obróbki Metali!

W środę, 15 listopada br. reprezentacja organizatora targów Subcontracting spotkała się w Warszawie z przedstawicielami Klastra Obróbki Metali - Krajowego Klastra Kluczowego. Rozmowy dotyczyły współpracy targowej, wyzwań dla branży oraz zaangażowania KOM i MTP na rzecz propagowania idei kooperacji.

Spotkanie miało na celu omówienie wspólnych działań i promocji, która ma za zadanie wpłynąć pozytywnie na wzrost rozpoznawalności marek obu instytucji, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Podczas spotkania przedstawiono wizję dalszej współpracy, zaproponowano pomysły i oczekiwania stron wobec ich implementacji. Klaster Obróbki Metali - Krajowy Klaster Kluczowy jako Partner Merytoryczny targów Subcontracting wyraził chęć organizacji konferencji-warsztatów, które stanowić będa dodatkową atrakcję dla zwiedzających blok poznańskich czerwcowych targów przemysłowych.

Pełni nadziei zaczynamy pracę nad kolejną edycją Targów Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING, które odbędą się w dniach 5-8 czerwca 2018 w Poznaniu. Zapraszamy!

Wstecz

Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact