Reprezentacja firm z Podlasia na Subcontracting

Silna reprezentacja firm branży metalowo-maszynowej z województwa podlaskiego bierze udział w tegorocznym bloku targów Subcontracting, ITM Polska, Modernlog, 3D Solutions i Focast, które rozpoczęły się 5 czerwca w Poznaniu i potrwają do piątku, 8 czerwca. Na wspólnym stoisku Klastra Obróbki Metali w pawilonie 7 swoją ofertę prezentują firmy: Alex, Zakrem, D-Tech, White Hill, Lean Systems, Budrad, Demex, Ferrox, Art-Motor, Technology Applied, SaMASZ, Politechnika Białostocka i Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna.

- Corocznie rozszerzamy formę swojej obecności na targach w Poznaniu, w tym roku uczestniczymy w zasadzie w trzech przedsięwzięciach: prezentacji podlaskich przedsiębiorców branży metalowej, prezentacji klastra w ramach projektu internacjonalizacji Krajowych Klastrów Kluczowych oraz organizacji cyklu fachowych dyskusji i prezentacji - mówi Janusz Poulakowski, dyrektor biura Klastra Obróbki Metali. - Trudno nas nie zauważyć na targach, cieszymy się, że nasi członkowie coraz aktywniej włączają się w tego typu inicjatywy, co z pewnością przyniesie efekty każdej stronie i wpłynie na większą integrację firm klastra.

Targi Kooperacji Przemysłowej Subcontracting 2018 to prestiżowe wydarzenie, na którym spotykają się przedsiębiorcy z Polski i całego świata poszukujący kontrahentów oraz pomysłów na rozwój biznesu. Klaster Obróbki Metali po raz kolejny został partnerem targów oraz organizatorem Strefy Warsztat Menedżera. To cykl warsztatów, prelekcji i dyskusji wokół wiodącego tematu targów: „Na drodze do przemysłu 4.0”.

- Każdy, kto myśli o rozwoju, szuka nowych kontaktów, zleceń, chce poznawać nowe technologie i rozwiązania dla branży, powinien być obecny na tej imprezie, zarówno ugruntowani gracze na rynku, jak i mniejsi rozwijający swoje działania - mówi Janusz Poulakowski.

źródło: http://metalklaster.pl/pl/aktualnosci/225/ruszyly-targi-subcontracting-w-poznaniu/


Wstecz

Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact