Rosnące zainteresowanie spotkaniami kooperacyjnymi

Subcontracting ITM Meetings to zamknięte spotkania typu B2B, na których umówieni wcześniej przedsiębiorcy poszukują partnerów biznesowych i podwykonawców. 6 czerwca br - podczas trwania pierwszego dnia giełdy kooperacyjnej, odbyły się 172 spotkania, w których udział wzięło blisko 100 uczestników.

Spotkania kooperacyjne osiągają wysoki poziom skuteczności dzięki temu, że biorą w nich udział firmy dopasowane juz według okreslonego klucza. Same spotkania są okazją do uzgodnienia szczegółów współpracy, wymiany informacji technicznych itp, a możliwość umówienia się na konkretną godzinę pozwala nie tylko zaoszczędzić czas, ale zaplanować też więcej spotkań podczas jednego dnia targowego.

Polskie przedsiębiorstwa są coraz dojrzalsze i w kooperacji i spotkaniach Subcontracting ITM Meetings widzą duży potencjał na bardziej dynamiczny rozwój.

Na jutro, 7 czerwca 2018 na antresoli w pawilonie 7, zaplanowanych jest 115 spotkań w godz. 11.00 - 16.00 w ramach Targów Kooperacji Przemysłowej Subcontracting.

Więcej informacji >> https://subcontracting-itm-meetings-2018.b2match.io/

Wstecz

Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact