Dziękujemy za 4 dni owocnych spotkań!

Zakończył się blok poznańskich targów przemysłowch ITM Polska 2018. Przez cztery dni trwania targów bardzo dużo się działo, mnóstwo wydarzeń, spotkań biznesowych, wielu profesjonalistów odwiedziło pawilony ekspozycyjne.

Za nami Targi ITM Innowacje – Technologie – Maszyny oraz odbywające się w tym samym czasie Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG, Targi Skanu i Druku 3D SOLUTIONS, Forum Odlewnicze FOCAST oraz Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING. Przez cztery dni trwania targów bardzo dużo się działo, mnóstwo wydarzeń, spotkań biznesowych, rzesze profesjonalistów odwiedziło pawilony ekspozycyjne. Blok targów ITM Polska to już od kilku lat obowiązkowy punkt w kalendarzu producentów maszyn i nowoczesnych rozwiązań dla przemysłu, jak również przedsiębiorców poszukujących innowacji dla swoich przedsiębiorstw. Dziękujemy wystawcom i zwiedzającym za aktywny udział w tym wydarzeniu. Liczymy na Państwa obecność w kolejnej edycji w 2019 r!

Tegoroczna ekspozycja obejmowała łącznie 9 pawilonów wystawienniczych (3, 3A, 4, 5, 5A, 6, 7, 7A, 8), w których swoja ofertę zaprezentowało blisko 1000 wystawców i firm reprezentowanych z 26 krajów. Na targach, oprócz bogatej oferty wystawienniczej, o sile targów świadczyły liczne rozmowy, efektywne spotkania i podejmowane kooperacje, a tych nie zabrakło w szczególności za sprawą spotkań SUBCONTRACTING ITM MEETINGS. Zarówno zwiedzający, jak i wystawcy, chętnie brali udział w zaproponowanych w tym roku wydarzeniach i konferencjach.

Profesjonalna ekspozycja, atrakcje na stoiskach i świetna komunikacja ze zwiedzającymi sprawiła, że goście odwiedzający blok targów ITM POLSKA, Subcontracting, Modernlog, 3D Solutions i Focast opuszczali teren targów bardzo zadowoleni. Pragniemy podziękować za wielomiesięczne przygotowania do tej wystawy i za Państwa aktywny udział. Cieszymy się, że tworzyli Państwo ten projekt z nami i liczymy, że będą Państwo z nami podczas kolejnej edycji!

Raz jeszcze dziękujemy i serdecznie zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej oraz wywiadów z uczestnikami targów.

Wstecz

Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact