Zapraszamy na Subcontracting ITM Meetings 2018!

Rozmowy biznesowe są już standardem podczas wydarzeń targowych kierowanych do branży przemysłowej, dlatego organizatorzy Subcontracting ITM Meetings od kilku lat wychodzą naprzeciw potrzebom i celom wystawców, ułatwiając proces spotkania ewentualnych kontrahentów. To cenne tym bardziej, że inicjatywa zyskała prawdziwie międzynarodową skalę.

Już w dniach 6-7 czerwca 2018, w ramach bloku targów Subcontracting, ITM Polska, Modernlog, 3D Solutions i Focast, odbędą się spotkania matchmakingowe Subcontracting ITM Meetings! Edycja 2017 cieszyła się rekordowym zainteresowaniem - łącznie odbyły się aż 322 spotkania kooperacyjne!

do_subcon_www.jpg

W roku ubiegłym pierwszego dnia (7 czerwca) doszło do 186 dwustronnych spotkań między oferentami konkretnych usług podwykonawczych a potencjalnymi zleceniodawcami, drugiego dnia (8 czerwca) odbyło się kolejnych 136. Zgromadziły łącznie 117 uczestników z 15 krajów (w spotkaniach uczestniczyli przedstawiciele firm z Bułgarii, Czech, Danii, Finlandii, Francji, Litwy, Niemiec, Norwegii, Polski, Słowacji, Słowenii, Szwecji, Węgier, Wielkiej Brytanii i Włoch).

meetings2.jpg

Każdego roku coraz więcej chętnych decyduje się na tę formę pozyskiwania kontaktów - w 2016 doszło do ok. 270 spotkań podczas targów Subcontracting, a edycja 2017 to ponad 50 spotkań więcej i blisko 50  nowych uczestników! Przedsiębiorcy, którzy wzięli udział w spotkaniach, podkreślali atrakcyjność tej formy pozyskiwania kontrahentów i wskazywali, że Subcontracting ITM Meetings stanowią ważny kanał dotarcia do potencjalnych partnerów.

Wykorzystaj swoją szansę i umów się na spotkanie!

>> REJESTRACJA <<


Warto podkreślić, że poznańskie spotkania matchmakingowe zdobyły tytuł najlepszego wydarzenia w kategorii związanej z aktywizacją uczestników (>>czytaj artykuł). W prawdziwym biznesie nikt nie czeka na księcia z bajki. Partnera biznesowego najlepiej wybrać świadomie i własnoręcznie. Aż 79% uczestników Subcontracting ITM Meetings postanowiło aktywnie zaprosić partnerów do spotkań zamiast biernie czekać na zaproszenie.

Wstecz

Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact