Zarejestruj się na B2B Wood Meetings!

Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego i Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na spotkania kooperacyjne dla branży drzewnej i meblarskiej B2B Wood Meetings, które odbędą się w trakcie trwania targów DREMA, w dniach 12-13 września 2018 r.

We wrześniu w Poznaniu podczas targów Drema 2018 odbędzie się pierwsza edycja spotkań kooperacyjnych „B2B Wood Meetings 2018”. Wydarzenie zostało zorganizowane we współpracy Poznańskiego Parku Naukowo- -Technologicznego, Polskiej Izby Gospodarczej Przemysłu Drzewnego, Międzynarodowych Targów Poznańskich i partnerów sieci Enterprise Europe Network (EEN). Jest skierowane przede wszystkim do przedsiębiorstw działających w branżach przetwórstwa drewna i produkcji maszyn, urządzeń oraz narzędzi używanych do jego obróbki. Tematyka wydarzenia może spotkać się również z zainteresowaniem handlowców z sektora materiałów drzewnych oraz naukowców chcących poszerzyć wiedzę m. in. o certyfikacji.

SPOTKANIA KOOPERACYJNE B2B WOOD MEETINGS to wygodna i efektywna metoda na zdobycie nowych i weryfikację już pozyskanych kontaktów biznesowych.

SPRAWDŹ JAK TO DZIAŁA:

1. Zarejestruj się i zaprezentuj swoją ofertę lub potrzeby

2. Wybierz potencjalnych partnerów

3. Spotkaj się na targach

button_zarejestruj-sie-na-bb.png

 

B2B Wood Meetings odbędą się w dniach 12-13.09.2018, w ramach targów DREMA.
W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z Barbarą Kamińską - Koordynatorem Spotkań, tel. +48 61 869 22 42 | barbara.kaminska@mtp.pl

 

button_odbierz-bezplatny-bilet-na-drema.

 

Cała branża drzewna i meblarska spotyka się 11-14.09.2018 w Poznaniu na targach DREMA / FURNICA / SOFAB. Zapraszamy!

dfs_2018_do_www-002.jpg

Wstecz

Partnerzy Medialni