Subcontracting i Subcontracting Meetings 2019

WEŹ UDZIAŁ W TARGACH SUBCONTRACTING I SUBCONTRACTING MEETINGS!

4-7 czerwca 2019, Poznań

SUBCONTRACTING to specjalne targi dla podwykonawców przemysłowych, które odbędą się w dniach 4-7 czerwca 2019 r. razem z największymi w Polsce targami przemysłowymi ITM Polska. Zapraszamy do udziału w ósmej edycji tych targów.

W celu ułatwienia wystawcom i zwiedzającym nawiązania kontaktów organizujemy spotkania kooperacyjne SUBCONTRACTING MEETINGS. Przeszukanie ofert podwykonawstwa i umówienie się na spotkanie z zamawiającymi jest możliwe na platformie internetowej. 30-minutowe osobiste spotkania odbywają się drugiego i trzeciego dnia trwania targów 5-6 czerwca 2019 w godz. 11.00-16.00

DO WYSTAWIANIA SIĘ na targach zapraszamy  firmy, które posiadają wolne moce produkcyjne i oferują usługi z zakresu: obróbki metali, obróbki tworzyw sztucznych, gumy i kompozytów, obróbki drewna, elektroniki, a także  firmy świadczące usługi dla przemysłu.

button_wystawca-oferent.png

DO ZWIEDZANIA zapraszamy przede wszystkim duże firmy, które poszukują nowych podwykonawców. Szczególny nacisk kładziemy na pozyskanie zwiedzających z zagranicy.

button_zwiedzajacy-kupiec.png

DLACZEGO WARTO?

W poprzedniej edycji targów uczestniczyło  blisko 100 podwykonawców SUBCONTRACTING. Razem z największymi targami nowoczesnych technologii przemysłowych ITM Polska, 3D Solutions i Modernlog na targach  ofertę prezentowało 1000 wystawców, których odwiedziło się blisko 17 500 profesjonalistów.

REKOMENDACJE UCZESTNIKÓW >>

SUBCONTRACTING 2019 >>

RAPORT 2018 >>

RELACJA VIDEO 2018>>

Spotkania kooperacyjne to sprawdzona, efektywna metoda nawiązywania biznesowych kontaktów kupiec-oferent. Wśród zamawiazjących  m.in z C. Tech Francja, Faurecia Automotive Polska, Fibar Group, MAN Diesel & Turbo Poland, Michelin Polska, Ruukki Polska, SECO/WARWICK Services, Solaris Bus & Coach, UTC Aerospace Systems czy Volkswagen Poznań
W edycji 2018 odbyło się 287 spotkań wśród 100 uczestników z 12 krajów

 

button_wystawca-oferent.png button_zwiedzajacy-kupiec.png

 

ZAPRASZAMY!

 

>> GALERIA ZDJĘĆ 2018

>> PODSUMOWANIE EDYCJI 2018

[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni