ZWIEDZAJĄCY - ZLECENIODAWCA - KUPIEC - ZAMAWIAJĄCY

WEŹ UDZIAŁ W TARGACH SUBCONTRACTING I SUBCONTRACTING MEETINGS!

4-7 czerwca 2019, Poznań

SUBCONTRACTING to specjalne targi dla podwykonawców przemysłowych, które odbędą się w dniach 4-7 czerwca 2019 r. razem z największymi w Polsce targami przemysłowymi ITM Polska. Zapraszamy do udziału w ósmej edycji tych targów.

DO ZWIEDZANIA zapraszamy przede wszystkim duże firmy, które poszukują nowych podwykonawców.

Zarejestruj się na spotkania kooperacyjne SUBCONTRACTING MEETINGS.

button.jpg

Przeszukanie ofert podwykonawstwa i umówienie się na spotkanie z zamawiającymi jest możliwe na platformie internetowej. 30-minutowe osobiste spotkania odbywają się drugiego i trzeciego dnia trwania targów: 5-6 czerwca 2019 w godz. 11.00-16.00

SPRECYZUJ SWOJE OCZEKIWANIA

Określ wyraźnie  jakich  konkretnie usług  i w jakim standardzie poszukujesz.

Do ich prezentacji masz do dyspozycji aż  5 profili kooperacyjnych typu ZAPOTRZEBOWANIE – np. możesz osobno określić potrzeby na spawanie, malowanie proszkowe czy cięcie blach.

Określenie  przewidywalnej wielkości zamówień  (długie/krótkie serie), wymagane certyfikaty i dodatkowe dane techniczne pozwolą na trafniejsze dobranie partnerów.

PAMIĘTAJ! Umów się tylko z tymi, którzy rokują  na nawiązanie współpracy.

DLACZEGO WARTO?

W poprzedniej edycji targów uczestniczyło  blisko 100 podwykonawców SUBCONTRACTING. Razem z największymi targami nowoczesnych technologii przemysłowych ITM Polska, 3D Solutions i Modernlog na targach  ofertę prezentowało 1000 wystawców, których odwiedziło się blisko 17 500 profesjonalistów.

REKOMENDACJE UCZESTNIKÓW >>

RAPORT 2018 >>

RELACJA VIDEO 2018>>

Spotkania kooperacyjne to sprawdzona, efektywna metoda nawiązywania biznesowych kontaktów kupiec-oferent. Wśród zamawiazjących  m.in z C. Tech Francja, Faurecia Automotive Polska, Fibar Group, MAN Diesel & Turbo Poland, Michelin Polska, Ruukki Polska, SECO/WARWICK Services, Solaris Bus & Coach, UTC Aerospace Systems czy Volkswagen Poznań
W edycji 2018 odbyło się 287 spotkań wśród 100 uczestników z 12 krajów

W razie pytań, dodatkowych informacji udziela

Barbara Kamińska
Koordynator Spotkań Kooperacyjnych  / Coordinator of Subcontracting Meetings
Tel. +48 / 61 869 22 42
e-mail: barbara.kaminskaat mtp.pl

[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact