Organizator:
#

Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING 2023

SUBCONTRACTING to targi organizowane z myślą o zleceniodawcach przemysłowych i podwykonawcach, które odbędą się już 30.05-2.06.2023 r. w Poznaniu w ramach bloku ITM Industry Europe! To tutaj najłatwiej zdobyć nowe zlecenia branżowe, kontakty do przedsiębiorców oraz producentów!

ZAPRASZAMY!

Aktualności

Oferta first minute dla wystawców SUBCONTRACTING

Specjalnie dla stałych wystawców utrzymujemy ceny z poprzedniej edycji do końca października.

PSML zaprasza na koonferencję Polzak Marketing 2022

Polzak Marketing 2022 to 6 edycja wydarzenia, którego celem jest poszerzanie wiedzy oraz kompetencji z zakresu zakupu usług...

Nowy Dyrektor targów SUBCONTRACTING

Miło nam poinformować, że do zespołu targów SUBCONTRACTING dołączył Robert Męcina w roli Dyrektora Projektu.

Pierwsza edycja Studiów Podyplomowych ARiCPP jako synergiczny efekt współpracy nauki z biznesem

Na mocy porozumienia podpisanego pomiędzy Rektorem Politechniki Śląskiej, prof. dr. hab. inż. Arkadiuszem Mężykiem, i Prezesem...

Subcontracting 2022 - zobacz relację video

Z przyjemnością przedstawiamy relację video z Targów Kooperacji Przemysłowej Subcontracting 2022.

Za nami kolejna edycja targów Subcontracting

Dobiegła końca kolejna edycja bloku targów ITM Industry Europe, a w tym Targów Kooperacji Przemysłowej Subcontracting.

Fotorelacja - dzień III targów Subcontracting

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami z III dnia targów Subcontracting.

Zobacz fotorelację z I dnia targów

Wystartowały targi ITM Industry Europe. Zobacz galerię z I dnia tego wydarzenia.

Technologie przyszłości i strategia dla przemysłu na targach

Zegar tyka coraz szybciej, już wkrótce teren Międzynarodowych Targów Poznańskich zamieni się w arenę innowacyjnych technologii...

Euskadi Basque Country

Zapoznaj się z ofertą firmy Euskadi Basque Country na targach Subcontracting.

FORGE LT na Subcontracting 2022

Spotkaj się z przedstawicielami litewskiej firmy FORGE LT na targach Subcontracting w Poznaniu.

Spotkaj się z firmą GGG na targach Subcontracting

Odwiedź stoisko firmy GGG, specjalizującej się w produkcji precyzyjnych detali w technice CNC oraz montażu mechanicznego...

Idea Expo

Oferta

Zaufaj doświadczeniu! Z pasją budujemy stoiska targowe już od ponad 30 lat! W naszej ofercie znajdują się propozycje zabudowy we wszystkich dostępnych na rynku systemach wystawienniczych oraz rozwiązania nietypowe.

Restauracje GARDENcity

Designerskie restauracje w biznesowym centrum Poznania

Elegancja, nowoczesność, obsługa na najwyższym poziomie. Wewnątrz kompleksu mieszczą się przestronne sale, których charakter ewaluuje wraz z wizją i potrzebami gości: Saffron, Vanilla, Tabasco i Cinnamon. Restauracje: Basilico Bistro - express lunche i Oregano and Wine typu fine dining.

Partnerzy merytoryczni

W tym samym czasie

Eventy

History Land

Historia Polski z 1.5mln klocków Lego

Organizator:
1 30
października czerwca

Poznań

Strona wydarzenia

Targi

Salon: Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle 2023

Salon: Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle

Organizator:

Interesujące konferencje i prelekcje organizowane przez najważniejsze instytucje zajmujące się tematyką bezpieczeństwa i ochrony pracy w Polsce oraz ciekawe produkty i rozwiązania z zakresu ochrony pracy – tak w skrócie scharakteryzować można Salon Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle. Ekspozycja kolejnej edycji salonu jest częścią największych w kraju targów nowoczesnych technologii dla przemysłu ITM Industry Europe. Wystawcy Salonu Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle, organizowanego w latach nieparzystych, naprzemiennie z Międzynarodowymi Targami Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO, zaprezentują środki ochrony indywidualnej i zbiorowej, zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości, środki i sprzęt do udzielania pierwszej pomocy, rozwiązania służące bezpiecznej pracy w magazynie.

30 2
maja czerwca

Poznań

Strona wydarzenia

Targi

ITM Industry Europe 2023

Przemysł Ery Cyfrowej

Organizator:

ITM Industry Europe to największe i najbardziej znaczące targi przemysłowe w tej części Europy prezentujące światowe trendy zgodne z ideą Przemysłu 4.0.

30 2
maja czerwca

Poznań

Strona wydarzenia

Targi

Modernlog 2023

Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

Organizator:

Nowoczesność, innowacyjna logistyka dla szeroko pojmowanego przemysłu – tym charakteryzują się targi Modernlog. Organizacja tego wydarzenia w towarzystwie ITM Industry Europe- największej imprezy wystawienniczej branży przemysłowej w tej części Europy pozwala na ekspozycję produktów i przedstawienie możliwości branży logistyki, transportu oraz magazynowania w międzynarodowym gronie. Ekspozycja obejmuje: magazyn przyszłości, nowoczesne systemy transportu, e-commerce i omnichannel oraz budownictwo magazynowo-produkcyjne. Podczas wydarzenia nie zabraknie rozwiązań wpisujących się w ideę logistyki 4.0 zakładającej automatyzację procesów, samokontrolę i możliwość adaptacji do zmieniających się warunków. Podczas ostatniej edycji bloku targów ITM Industry Europe (w tym Modernlog) swoją flagową ofertę zaprezentowało blisko 1000 wystawców z kraju i z zagranicy. Efektownie zaaranżowane stoiska zajęły aż 26.500 m2. Ekspozycja nowoczesnych maszyn, robotów i specjalistycznych urządzeń przyciągnęła do Poznania 18.573 zwiedzających profesjonalistów.

30 2
maja czerwca

Poznań

Strona wydarzenia