Organizator: Grupa MTP

WYSTAWCA - OFERENT

Podziel się

WYSTAWCA - PODWYKONAWCA - OFERENT - PODDOSTAWCA

WEŹ UDZIAŁ W TARGACH SUBCONTRACTING I SUBCONTRACTING MEETINGS!
3-6 listopada 2020, Poznań

SUBCONTRACTING to specjalne targi dla podwykonawców przemysłowych, które odbędą się w dniach 3-6 listopada 2020 r. razem z największymi w Polsce targami przemysłowymi ITM INDUSTRY EUROPE. Zapraszamy do udziału w dziewiątej edycji tych targów. DO WYSTAWIANIA SIĘ na targach zapraszamy  firmy, które posiadają wolne moce produkcyjne i oferują usługi z zakresu: obróbki metali, obróbki tworzyw sztucznych i gumy, obróbki drewna, elektroniki, a także  firmy świadczące usługi dla przemysłu.

Zachodzą zmiany w łańcuchach dostaw – zamiana dostawców z Azji na dostawców z Europy w tym z Polski. Recesja spowoduje uwolnienie mocy produkcyjnych w firmach dysponujących nowoczesnym parkiem maszynowym  i wykwalifikowaną kadrą.

ZAKRES BRANŻOWY>>

Z chęcią przygotujemy indywidualną ofertę na stoisko i dodatkowe usługi!

W razie pytań, dodatkowych informacji o udziale w targach udziela Opiekun Wystawców:

Marta Michalak
tel. +48 691 030 473
e-mail: marta.michalak

Anna Matuszak
tel. +48 603 410 223
e-mail: anna.matuszak

W celu ułatwienia wystawcom i zwiedzającym nawiązania kontaktów organizujemy spotkania kooperacyjne SUBCONTRACTING MEETINGSPrzeszukanie ofert podwykonawstwa i umówienie się na spotkanie z zamawiającymi jest możliwe na platformie internetowej. 30-minutowe osobiste spotkania odbywają się drugiego, trzeciego i czwartego dnia trwania targów: 4-6 listopada 2020 w godz. 11.00-16.00. Ostatniego dnia targów, 6.11.2020 odbędzie się Business Mixer.

Opisz swoje oferty podwykonawstwa (dane techniczne, certyfikaty).

Wykorzystaj profile PRODUCT  do prezentacji swoich produktów  lub SERVICE do prezentacji usług podwykonawczych.

Osobno opisz dla przykładu obróbkę skrawaniem, spawanie, malowanie proszkowe. Jeśli dodatkowo coś zlecasz, to wpisz to w profilu typu ZAPOTRZEBOWANIE.

Przejrzysty opis, to większa szansa na pozyskanie owocnych kontaktów biznesowych

DLACZEGO WARTO?

W poprzedniej edycji targów uczestniczyło  blisko 100 podwykonawców SUBCONTRACTING. Razem z największymi targami nowoczesnych technologii przemysłowych ITM INDUSTRY EUROPE, Focast, 3D Solutions i Modernlog na targach  ofertę prezentowało 1000 wystawców, których odwiedziło się blisko 18 500 profesjonalistów.

REKOMENDACJE UCZESTNIKÓW >>

Spotkania kooperacyjne to sprawdzona, efektywna metoda nawiązywania biznesowych kontaktów kupiec-oferent. Wśród zamawiazjących  m.in z C. Tech Francja, Faurecia Automotive Polska, Fibar Group, MAN Diesel & Turbo Poland, Michelin Polska, Ruukki Polska, SECO/WARWICK Services, Solaris Bus & Coach, UTC Aerospace Systems czy Volkswagen Poznań
W edycji 2019 odbyło się 353 spotkania wśród 138 uczestników z 14 krajów

W razie pytań, dodatkowych informacji udziela Koordynator SUBCONTRACTING MEETINGS:

Barbara Kamińska
tel. +48 61 869 2242
e-mail: barbara.kaminska