Subcontracting | 26-29 maja 2026 | Zgłoś swój udział!  

Organizator:

YT GPL Poland na targach Subcontracting. Precyzyjne wtryskiwanie tworzyw sztucznych i kompleksowa obsługa produkcji

Podziel się

YT GPL Poland to szczeciński zakład produkcyjny specjalizujący się w precyzyjnym wtryskiwaniu tworzyw sztucznych, kompleksowym konfekcjonowaniu produktów oraz obsłudze projektów wymagających elastycznego podejścia do produkcji. Firma, obecna jako wystawca targów Subcontracting, łączy lokalne zaplecze produkcyjne w Polsce z globalnym wsparciem inżynieryjnym Grupy YT Moulding w Chinach. Dzięki temu oferuje pełny cykl wdrożeniowy — od projektowania i budowy form wtryskowych po masową produkcję na nowoczesnym, zautomatyzowanym parku maszynowym.

Wtryskiwanie tworzyw sztucznych w Polsce i Chinach

Jednym z najważniejszych wyróżników YT GPL Poland jest możliwość realizacji produkcji zarówno w Polsce, jak i w Chinach. Firma pracuje na formach własnej konstrukcji, a także na narzędziach powierzonych przez klienta. Takie rozwiązanie pozwala optymalizować koszty, logistykę i model współpracy w zależności od wymagań konkretnego projektu.

W szczecińskim zakładzie YT GPL Poland znajduje się 14 nowoczesnych wtryskarek o sile zwarcia od 60 do 280 ton. Każda maszyna wyposażona jest w 3-osiowe roboty, co zapewnia automatyzację procesu, wysoką precyzję oraz powtarzalność produkcji. To szczególnie istotne dla firm poszukujących stabilnego partnera w zakresie seryjnej produkcji elementów z tworzyw sztucznych.

Budowa form wtryskowych i zaplecze technologiczne YT China

YT GPL Poland korzysta z zaplecza YT China, które zapewnia projektowanie i budowę zaawansowanych form wtryskowych. Własny dział konstrukcyjny pracuje z wykorzystaniem wysokiej klasy systemów CAD/CAM, co umożliwia kompleksowe przygotowanie narzędzi do produkcji.

Chiński park maszynowy obejmuje 72 precyzyjne wtryskarki, w tym maszyny do wtrysku dwukomponentowego 2K oraz technologii overmolding. Oferta YT China obejmuje także usługi dodatkowe, takie jak cleanroom klasy 100k, tampodruk, sitodruk, lakierowanie oraz zgrzewanie ultradźwiękowe.

Tampodruk, montaż, pakowanie i logistyka

Oferta YT GPL Poland nie kończy się na samym formowaniu wtryskowym. Firma zapewnia również zaawansowaną personalizację powierzchni poprzez 2-kolorowy tampodruk, który umożliwia trwałe znakowanie marki.

W ramach pełnego serwisu YT GPL Poland realizuje także profesjonalny montaż produktów, konfekcjonowanie, czyli pakowanie, oraz wsparcie logistyczne. Dzięki temu wystawca targów Subcontracting może być partnerem nie tylko na etapie produkcji komponentów, ale również przy przygotowaniu gotowych produktów do dalszej dystrybucji.

YT GPL Poland – wystawca targów Subcontracting dla firm szukających partnera produkcyjnego

Udział YT GPL Poland w targach Subcontracting to okazja do poznania firmy, która oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie wtrysku tworzyw sztucznych, budowy form, montażu, pakowania i logistyki. Połączenie zakładu produkcyjnego w Szczecinie z międzynarodowym zapleczem technologicznym pozwala realizować projekty dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów — zarówno w modelu lokalnym, jak i globalnym.

Targi Kooperacji Przemysłowej i Outsourcingu SUBCONTRACTING odbędą się w dniach 26-29 maja 2026 na Międzynarodowych Targach Poznańskich w ramach bloku targów ITM INDUSTRY EUROPE.

SUBCONTRACTING MEETINGS Bilety Aplikacja Grupa MTP app Kontakt