NOWY TERMIN: 31.08-3.09.2021!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator: Grupa MTP

O targach

Podziel się

SUBCONTRACTING to specjalne targi dla podwykonawców przemysłowych, które odbędą się w dniach 31.08-3.09.2021 r. razem z największymi w Polsce targami przemysłowymi ITM INDUSTRY EUROPE. Zapraszamy do udziału w dziewiątej edycji tych targów.

W celu ułatwienia wystawcom i zwiedzającym nawiązania kontaktów organizujemy spotkania kooperacyjne SUBCONTRACTING MEETINGS (1-3.09.2021). Przeszukanie ofert podwykonawstwa i umówienie się na spotkanie z zamawiającymi jest możliwe na platformie internetowej. 30-minutowe osobiste spotkania odbywają się drugiego, trzeciego i czwartego dnia trwania targów.
Zarejestruj się na https://subcontracting-meetings-2020.b2match.io/page-1701

 

DO WYSTAWIANIA SIĘ na targach zapraszamy  firmy, które posiadają wolne moce produkcyjne i oferują usługi z zakresu: obróbki metali, obróbki tworzyw sztucznych, gumy i kompozytów, obróbki drewna, elektroniki, a także  firmy świadczące usługi dla przemysłu. Do udziału w targach zapraszamy również  jednostki badawczo-rozwojowe, startupy, inkubatory i akceleratory oraz instytucje i stowarzyszenia działające w przemyśle.

Zakres tematyczny